ÖVRIGT / Speglar / Spegel 8778058
nr 877 8058
förgylld, Nyrokoko, 90x100
Kondition:
Utrop:
2.000 kr
Såld:
900 kr
måndag 24 februari 2014
kl 18:00:00
350 kr
500 kr
800 kr
Nyrokoko
Självständig nystil som slog igenom i Europa på 1840-talet.